niedziela, 7 grudnia 2014

V miejsce na turnieju w Ostrowie!

V miejsce zajęła nasza drużyna w Turnieju Halowym organizowanym dla rocznika 2003 przez Kaliski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów. Trafiliśmy do grupy B wraz z dwiema ekipami z Kalisza tj. Kaliszaninem , KKS-em oraz z Doruchowem.

Pierwszy mecz grupowy i od razu przyszło nam się zmierzyć z faworytem rozgrywek drużyna Kaliszanina. Był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu a tak na prawdę to pierwsze 3 minuty, które pokazały kto będzie drużyną dominującą. W trakcie trzech pierwszych minut straciliśmy trzy bramki. Drużyna Kaliszanina była w tym meczu jednak zdecydowanie lepsza i zasłużenie wygrała 6:0

KP CALISIA - KALISZANIN 0:6

Drugi mecz zagraliśmy z drużyną z Doruchowa. Było to zacięte spotkanie trzymające do końca w niepewności. ponieważ w ostatniej sekundzie meczu mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść lecz piłka po strzale "Gacka" trafiła w słupek. Jednak i przeciwnik miał swoje szanse do zdobycia gola ale na posterunku był zawsze pełniący obowiązki bramkarza w dzisiejszym turnieju Piotrek Krzyżaniak . Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem remisowym 3:3

KP CALISIA 14 - Doruchów 3:3
Zadka, Barzycki, Jezierski

Ostatni mecz musieliśmy wygrać 4:0 żeby myśleć o grze o miejsce 3. Po dość szybko strzelonej bramce na 1:0 mecz się wyrównał ale sytuacje nadal stwarzaliśmy. Niestety udało się strzelić jeszcze dwie bramki ( ostatnia na 20 sekund przed końcem - brawo za grę do końca), ale było to za mało żeby móc rywalizować w meczu o najniższy stopień podium.

KP CALISIA - KKS KALISZ 3:0
Barzycki, Jezierski x2

skład: Krzyżaniak, Jezierski, Jankowski, Zadka, Barzycki, Lissewski, Haładyn, Dudek

P.S. Z całego serca pragnę z tego miejsca przeprosić Piotrka Dudka, za to że ostatecznie nie mógł zagrać w dzisiejszym turnieju ( mój błąd), jeszcze raz przepraszam!