poniedziałek, 2 czerwca 2014

Relacja z dzisiejszego turnieju!

Kalisz 02-06-2014

Drugie miejsce Calisii !

W dzisiejszym turnieju Żaków, tradycyjnie udział wzięły cztery drużyny: Prosna Kalisz, Calisia

Kalisz, KKS Kalisz i UKS Kopernik Piotrów.

Pierwszy mecz Calisia grała z Prosną. Od początku spotkania do przodu ruszyła Calisia.

Pierwszą bramkę dla Calisii zdobył Kamil Knop, który pewnie wykorzystał rzut karny. Potem

dwa razy trafił Jan Kubiak, czwartego gola zdobył Aleks Kurcbach i sędzia zakończył pierwszą

połowę. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Calisia dalej grała piłką i zdobywała

kolejne bramki. Na 5:0 podwyższył Oskar Twardowski, kolejne bramki zdobyli Marcin

Zarzycki, Adam Zadka i Jan Kubiak. Ostatecznie Calisia pokonała Prosnę 8:0

W drugim meczu Calisia rywalizowała z drużyną z Piotrowa. Lepiej w ten mecz weszła

drużyna z Piotrowa i to ona strzeliła pierwszą bramkę. Drużyna z Piotrowa poszła za ciosem

i podwyższyła prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny z

Piotrowa 2:0 W drugiej połowie Calisia wzięła się do pracy i stworzyła sobie kilka sytuacji,

niestety znów zawiodła skuteczność. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i Calisia

przegrała z Piotrowem 0:2.

Trzeci mecz to rywalizacja z drużyną KKS-u. Pierwsza połowa to ogromna przewaga Calisii,

która pomimo kilku świetnych okazji nie zdołała strzelić gola. W drugiej połowie worek z

bramki otworzył Nathaniel Zakosztowicz. Potem już było tylko lepiej. Calisia grała zespołowo

i zdobywała kolejne bramki. Drugiego gola zdobył Alan Kurcbach. Trzeciego Marcin Zarzycki.

Calisia pokazała, że potrafi grać w piłkę i pewnie pokonała drużynę KKS-u 3:0

Ostatecznie Calisia zajęła drugie miejsce w dzisiejszym turnieju.